3D комп’ютерна діагностика

3D комп'ютерна діагностика

Veraviev X800 -Вищий клас томографу

Нове покоління рентгенапаратів серії Veraview відзначається не тільки за його чудовий дизайн, воно також забезпечує високу якість 3D, панорамних та цефалометричних зображень. Наповнене широким спектром інноваційних функцій для значного спрощення діагностики Veraview X800 гарантує планування успішного лікування для лікаря.

Чудова якість зображення Veraview X800 є абсолютно революційною та унікальною для 2D/3D томографу. Якість зображення можливо побачити не тільки в самих зображеннях, але також у можливості бути придатними для обробки рентгенівських знімків пізніше.

Рентген кабінет

Революційна якість зображення для більшої безпеки

  • Надто-гострі зображення
  • Мінімальні артефакти
  • Одинадцять полів зору
  • Різке панорамне зображення
  • Особистий дизайн
  • Знижені дози
  • Часткові цефалометричні зображення
  • Мережева інтеграція

Чудова якість зображення для надійної діагностики.

Краща чіткість в деталях для всебічної ідеальної діагностики.Надзвичайно високе розширення понад 2.5.пл/мм ФПМ з розміром вокселя 80 μm забезпечує найкращі діагностичні можливості. Veraview X800 показує найдрібніші структури в тканині та кістках і таким чином убезпечує план лікування.

Залежно від показань лікар обирає між експозицією на 180º та 360º, щоб досягти якомога найнижчого виділення радіації та найбільш можливого детального розширення. В той же час, горизонтальний рентгенівський спектр зменшує артефакти шляхом відхилення індикаторної панелі на 5º. Це дозволяє досягнути оптимального розміщення рентгенівського променю для отримання панорамного та 3D зображення.

https://mnvcploskiriv.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/image_12-286x302.jpg
https://mnvcploskiriv.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/image_14-286x302.jpg

Наступне покоління панорамних знімків.

Адаптивна Фокальна Точка (АФТ). АФТ аналізує декілька шарів отриманих зображень. Перевіряє область за областю, обирає оптимальний панорамний ряд та погоджує з новим зображенням. Це надає лікарю ще більше деталей для діагностики.

https://mnvcploskiriv.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/image_17-283x205.jpg
https://mnvcploskiriv.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/image_18-283x187.jpg

Адаптивна сіра шкала (АСШ).

Усі панорамні діапазони оцінені для досягнення оптимального контрасту до всього образу. Фунція АСШ бере в розрахунок усі поля щільності з цілого зубного ряду, щоб гарантувати збалансоване контрастування.

Точне розміщення пацієнта для ідеального знімку.

Панорамне попереднє сканування. Перед тим як почати робити 3D знімки робиться панорамна експозиція високого розширення з метою визначення області дослідження на моніторі ПК. Сенсор автоматично буде рухатись до оптимальної позиції пацієнта для отримання 3D знімків в центрі області дослідження.

https://mnvcploskiriv.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/image_15-283x151.jpg
https://mnvcploskiriv.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/image_16-283x157.jpg

Розміщення обличчям до обличчя.

Розміщення пацієнта обличчям до обличчя гарантує краще спілкування з пацієнтом під час налаштування лазерних променів. Одночасно рухлива панель оператора сприяє точному розміщенню пацієнта в той час коли лікар виконує всі налаштування за допомогою легко зрозумілих піктограм не випускаючи пацієнта з поля зору.

Veraview X800 Нова та неординарна рентгенівська система