Лікування зубів

Лікування зубів

У нашій стоматології Ви отримаєте допомогу в усіх напрямках стоматології - від пародонтології до лікування каналів зуба навіть, здавалося б, в безнадійних випадках. Для отримання гарантованого результату в лікуванні всі роботи проводяться з використанням дентального мікроскопа і апекс-локатора.

Лікування карієсу

Ендодонтичне лікування кориневих каналів - пломбування термофилом.

Система "Термофіл" передбачає пломбування каналів зуба за допомогою гарячої гутаперчі. При заповненні каналу матеріал остигає і стає твердим. Такий метод володіє високим рівнем ефективності, але вимагає професійної підготовки лікаря і чималих коштів. При розігріві гутаперча набуває еластичність, завдяки чому забезпечується щільне закриття системи зубних каналів. Герметичність матеріалу знижує ймовірність проникнення в зуб інфекції. Ця система була винайдена після того, як з'явилися інструменти, за допомогою яких стало можливим ефективно піддавати канали обробці. Штифти з пластику разом з гарячою гутаперчею вводяться повільно в канал. Під тиском матеріал заповнює всі канали і відгалуження. Цей спосіб отримав назву «об'ємного пломбування», так як герметизується вся система каналів кореня.

Звичайно, методика вимагає великих матеріальних витрат: необхідна бормашина з ендодонтичним наконечником, спеціальні печі для розігрівання гутаперчі, високоякісні дорогі ендодонтичні інструменти (багато з яких можуть використовуватися лише кілька разів). Незважаючи на це система термофена набула широкої популярності в стоматології і успішно застосовується сьогодні в нашій країні. Основні переваги системи термофена:

  • забезпечення більш високою в порівнянні з іншими методами герметичності пломбування;
  • менший ризик виникнення запальний процесів після пломбування;
  • менша токсичність для організму пацієнта;
    відсутність хворобливих реакцій після процедури пломбування кореневого каналу зуба;
  • швидкість лікування.

Жоден з методів пломбування каналів не є ідеальним, має і достоїнства, і недоліки. Не можна сказати, що один з них краще або гірше інших. Для досягнення найкращих результатів лікування рішення про те, який метод варто застосовувати, приймається на підставі аналізу клінічної ситуації. Такий підхід є найбільш оптимальним, і саме їм керуються наші лікарі стоматологи при проведенні лікування.