Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія є однією з найважливіших сфер в області лікування зубів, адже надійний фундамент для росту здорових і красивих постійних зубів - це здорові тимчасові зуби.

Дитяча стоматологія

Створити цей фундамент, сформувати правильний прикус, позбавити від небажаного видалення зубів Вам допоможе стоматологія МНВЦ "ПЛОСКИРІВ". Саме від здоров'я молочних зубів, залежить якість постійних.

Перший візит Вашої дитини до стоматолога повинен бути з появою перших різців. Після цього
дитину потрібно приводити на візит кожні шість місяців. Ранні та регулярні відвідування стоматолога допоможуть розпізнати початки патологічних процесів, прийняти всіх заходів щодо їх ліквідації.

Сучасні методики, які застосовуються в дитячій стоматології, дозволяють проводити лікування абсолютно безболісно. А сприятлива атмосфера і уміння лікаря-стоматолога налагодити контакт з дитиною - гарантія того, що відвідування зубного кабінету не стане для малюка стресом на все життя.

Регулярне відвідування дитячого стоматолога, починаючи з самого малого віку, забезпечить Вашій дитині сліпучу посмішку і позбавить від серйозних зубних захворювань. Для максимального комфорту дитини усі лікувальні процедури можна проводити під місцевою анестезією. Наші лікарі знайдуть індивідуальний підхід до Вашої дитини, щоб відвідування стоматолога залишило в неї винятково позитивні враження.

У нашій стоматології працюють досвідчені фахівці, які дадуть необхідні рекомендації щодо правильної гігієни та догляду за порожниною рота, щоб знизити ймовірність ураження карієсом молочних і постійних зубів.

Звертайтеся у  стоматологію МНВЦ "ПЛОСКИРІВ" у Хмельницькому і ми забезпечимо Вашій дитині професійне лікування за найвищими світовими стандартами.